Школа - School 2009

"Школа - School 2009", 27. - 30.05.2009.

Drugi regionalni sajam školske opreme i pribora: U organizaciji Udruženja knjižara Srbije - UKS, Privredne komore Beograda i Beogradskog sajma, organizovana je knjižarska manifestacija namenjena profesionalnim kupcima, na Beogradskom sajmu, hala 2 - nivo "A" i "S". U okviru sajma, na 1.900 m kvadratnih predstavilo se pedeset i pet izlagača (proizvođača i uvoznika) iz zemlje i inostranstva.

Iskustvo je pokazalo da je ovo odlična prilika za ugovaranje poslovnih kontakata.

Udruženje knjižara Srbije doniralo je školskim torbama i priborom decu iz Doma za decu ometenu u mentalnom razvoju Sremčica, kao i decu u izbegličkim kampovina u okolini Beograda pod pokroviteljestvom "Kola srpskih sestara iz Prištine".