Vi ste na strani:

Sedište UKS

Sedište Udruženja knjižara nalazi se u Venizelosovoj 21 u Beogradu, na Dorćolu.

Telefon sedišta/sekretarijata: 011/339-2216

Kako bi rad Udruženja knjižara Srbije u potpunosti doprineo unapređenju rada svih interesnih grupa, među čelnim ljudima asocijacije, nalaze se predstavnici proizvođača, uvoznika i trgovaca školskim i kancelarijskim priborom. Tako, današnje rukovodstvo Udruženja knjižara Srbije čine:

PREDSEDNIK

Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. , diplomirani ekonomista. Karijeru je počeo u "Savremenoj", gde je radio 12 godina. Institut za menadžment dodelio mu je 1995. godine priznanje za YU menadžera godine. Od 1998. vlasnik je firme "NBK" iz Zemuna, kada postaje član Udruženja knjižara. Tri puta je izabran za potpredsednika Udruženja.

PODPREDSEDNIK

Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. , diplomirani inženjer geodezije. Preduzeće "Optimum" osnovao je 1992. godine u Smederevskoj Palanci. Za proteklih petnaest godina ova firma beleži brojne uspehe i jedan je od najkvalitetnijih brendova u domaćoj proizvodnji.

var prefix = 'ma' + 'il' + 'to';
 var path = 'hr' + 'ef' + '=';