KNJIŽAR" BIRO & EXPO MAGAZINE - BROJ 51; godina XIII, Valjevo u leto 2013.

Umesto uvodnika:

U prividnom miru i letnjoj usporenosti, postsajamskom opuštanju (dobro je, sve je dobro prošlo!), u zatišju opustelih ulica, ispražnjenih škola i vrtića, u kancelarijama (i glavama) mnogih od nas vrvi kao da je sezona u punom jeku...

Zoran Vučićević, izdavač i glavni i odgovorni urednik časopisa "Knjižar"

KNJIŽAR - Leto 2013.

Teme u ovom broju:

Reklame
Aceco, Aerobalkan, Amphora, Beoplast, Big Buyer, Degame, Deixa, Eurocom, Euroinformatika, Fokus office, Gatarić, Grafopapir, Hari Trade, Intersistem, ISPA, J. Chen Corporation, Kekec, Milenijum, Mišković, Monopol, NBK, Odri print, Officecom, Podgorina-Tima, Pulse Office, Riziko, Savpo, Stylos, Su Chess, Univerzal, Vageli

Aktivnosti udruženja
Od svega po malo, za svakog po nešto - A little bit of everything, something for everyone

Šest godina sajma "Школа - School"

Prvi regionalni sajam školske opreme i pribora održan je početkom juna 2008. godine pod parolom "Naša deca - naša radost", drugi u organizaciji Udruženja knjižara Srbije, Privredne komore Beograda i Beogradskog sajma, kao knjižarska manifestacija namenjena profesionalnim kupcima, na Beogradskom sajmu, a od 2009. godine održava se u izložbenom centru Belexpo.

Na izvorištu Vlasinske rose

Intervju
Rezultat kao glavni adut

Sajmovi